Головна » 2016 » Квітень » 29 » Вітаємо ліцей з отриманням статусу GoCamps»!!!
11:37
Вітаємо ліцей з отриманням статусу GoCamps»!!!

ВІДБІР ШКІЛ-УЧАСНИЦЬ ПРОЕКТУ GOCAMPS ЗАВЕРШЕНО!

В рамках Року англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal долучилась до ініціативи Міністерства освіти і науки України, і разом з компанією Microsoft та партнерами розробила новий формат дитячих пришкільних таборів – таборів з поглибленим вивченням англійської мови. Проект отримав назву «GoCamps». Основним завданням команди проекту є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто, що літній табір може бути веселим, розважальним, та яскравим.

В рамках проекту пройшов конкурсний відбір навчальних закладів,які виявили бажання отримати статус «GoCamps». Організаторами було отримано 559 анкет з 25-ти областей України, серед яких була анкета-заявка нашого ліцею. Ініціатори участі – вчителі англійської мови.

Відбір найкращих здійснювало незалежне журі, у складі якого були представники Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Міністерства освіти і науки України, компанії Microsoft, Американської торгівельної палати в Україні та команда GoGlobal.

Щодо критеріїв, якими керувались при відборі шкіл, то найпершим булла якість виконання творчого завдання. Виконати його можна було у вільній формі, але найбільше ми отримали відео, серед яких були справжні шедеври. Це були і презентації шкіл, і зворушливі звернення школярів, і навіть цілі кінофільми. Другим критерієм булла повністю заповнена анкета, в якій учасники мали вказати досягнення свого навчального закладу, чи має школа досвід проведення англомовних проектів та заходів, очікувана кількість дітей у мовному таборі, та інші деталі. Вчителі англійської мови представили ліцей на високому рівні.

Отже, за результатами відбору статус «GoCamps» отримали 117 шкіл з 20-ти областей, серед яких і наш ліцей.

на головну

Категорія: Заходи | Переглядів: 130 | Додав: siteadmin